Подарунок шкільній бібліотеці від міжнародних організацій

Чудовий новорічний подарунок отримала бібліотека нашої школи від громадської організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та її партнера – міжнародної гуманітарної організації Plan International. Це понад чотири десятки новеньких, гарненьких книжок. Комплект був ретельно підібраний відповідно до вікових особливостей та читацьких уподобань школярів. Ми отримали і казки для найменших, і сучасну художню літературу для підлітків, і книги з мотивації та саморозвитку, і енциклопедичні видання. Щиро вдячні громадській організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та міжнародній гуманітарній організації Plan International за внесок в розвиток української освіти і  такий подарунок під ялинку.

09:46 08.01.2024

Зустріч з охтирським поетом Григорієм Комісаровим

7 грудня 2023 року в рамках Національного тижня читання відбулася зустріч з охтирським поетом Григорієм Комісаровим. Учні початкових класів захоплено слухали епізоди автобіографії Григорія Григоровича, отримували змістовні відповіді на запитання, що їх цікавили, про життя та творчість поета.       У класі панувала щира, позитивна атмосфера, а найемоційнішим стали декламації поезій автора учнями. Діти не просто розповідали заучені фрази, а проживали ті невеличкі емоції, які відчував автор, пишучи вірші.  В кінці заходу відбулася фотосесія з автором, дітям була подарована книга"Oхтирський рідний край"  з автографом.

14:14 08.12.2023

Оголошено результати вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 та 6 класів

11 квітня 2023 року оголошено результати вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 та 6 класів, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних)  для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2022-2023 роках.

15:33 12.04.2023