Превентивне виховання

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

23:11 23.05.2021

РОБОТА З ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ ЗЛОЧИННОСТІ

В основу роботи адміністрації та педагогічного колективу з профілактики правопорушень, злочинів, бродяжництва серед неповнолітніх покладено план заходів Міністерства освіти і науки щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року № 1209 «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень» .

23:05 23.05.2021