Кабінет психолога

Поради психологів для підтримки контакту зі старшими дітьми

Війна впливає на морально-психологічний стан кожної людини. Особливо вразливими є підлітки, які вже все розуміють, але ще не вміють справлятися зі своїми емоціями та почуттями. Цей матеріал буде цікавим і корисним для турботливих та люблячих батьків

18:28 21.03.2024

Гендерна рівнясть

Гендерна рівність – це рівні права і можливості для жінок і чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації прав людини, участі в національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, отриманні рівних винагород за результати праці.

14:04 18.01.2024

Зустріч з працівниками ювінальної превенції

Щорічно світова спільнота відзначає акцію "16 днів без насильства". Наш заклад не залишився осторонь. В рамках співпраці з підрозділом ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції до школи завітала старший лейтенант поліції Анастасія Локтіонова з колегами, які провели цікаву та змістовну бесіду "Домашнє насильство. Правова допомога". Учні 6-9 класів поповнили свої знання, розширили світогляд, отримали відповіді на всі свої запитання, що пов'язані з особливостями підліткового віку.

11:49 05.12.2023

Всесвітній день толерантності

Кожного року стало традицією відзначати 16 листопада Всесвітній день толерантності. І цей рік не став виключенням. Адже зараз як ніколи стають актуальними питання толерантності, терпимості, взаєморозуміння, поваги до думок інших людей та суверенітету країн всього світу. У формі квест-подорожей, вікторин, переглядів відео презентацій, мультфільмів, порад учасники навчально-виховного процесу долучилися до цієї події

11:24 16.11.2023

Всесвітній день ментального здоров’я

10 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день ментального здоров’я. У час війни, нестабільної ситуації необхідно вчитися зберігати баланс сил, душевну рівновагу.

19:25 09.10.2023