Звіт проведення тижня української мови, української літератури та зарубіжної літератури

Дата: 29.02.2024 13:52
Кількість переглядів: 26

З 19 лютого по 23 лютого у нашому закладі освіти проходив  Тиждень української мови, української літератури та зарубіжної літератури, який мав на меті спонукати учнів до постійного осмисленого мовного самовдосконалення, збудити їх патріотичні почуття, адже ставлення до рідної мови є свідченням національної свідомості і рівня культури народу, його цивілізованості. План предметного тижня був досить насиченим. Учні мали змогу поринути в багатий світ краси рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні в нас є. Мовні челенджі, флешмоби, акції та інтерактивні екскурсії-ігри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови, проведені заходи є важливими і особливо актуальними.