Звіт проведення тижня англійської мови

Дата: 19.02.2024 23:56
Кількість переглядів: 14

З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення англійської мови та розширення знань про культуру країни, мова якої вивчається, 12 – 16 лютого у нашій школі був проведений тиждень англійської мови. Це була чудова можливість для дітей проявити свої багатогранні здібності.

У рамках тижня було проведено багато різноманітних конкурсів та заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів, розвивали їх творчі здібності, самостійність та комунікацію.

Учні із задоволенням вивчали і декламували вірші англійською мовою, малювали тематичні  постери, переглядали короткі відео іноземною мовою та готували цікаві факти  про Велику Британію.